Bezrámové protipožární příčky

176

STĚNOVÉ SYSTÉMY FR BR II

FR SYSTEM BR II – nový přístup k protipožárním dělícím konstrukcím. Není nutné používat žádné rámy nebo vertikální sloupky, je možné provést celistvou transparentní bezrámovou protipožární příčku do výšky 4200 mm bez omezení délky. Propojení skel, které je estetickým prvkem, tvoří pouze protipožární silikon šířky 2mm. Tloušťka protipožárního skla se liší podle třídy reakce na oheň.

Bezrámové protipožární příčky

FR SYSTEM BR II nabízí jedinečné řešení na trhu, které umožňuje provedení neprůhledného prosklení s požární odolností v libovolné barvě dle palety RAL nebo NCS, bez nutnosti spojování s dalším sklem, což významně ovlivňuje pořizovací náklady celé konstrukce. Systém BR umožňuje vložit do příčky prosklené protipožární dveře, možné je i provedení obloukové stěny.

Příklady ukončovacích materiálů:

ukonceni-protipozarni-bezramova-pricka

Napište svůj názor nebo dotaz

Přispěvků

Sdílejte
POLFLAM - Protipožární skla
Společnost POLFLAM nabízí protipožární sklo k všestrannému použití ve všech třídách požární odolnosti: EI 30, EI 60, EI 90, EI 120 a EI 180. Je také jediným světovým výrobcem protipožárního ohýbaného skla. Sklo POLFLAM je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Lze ho osazovat do každého typu protipožárních oken a dveří, do sádrokartonových stěn a také do stále rozšířenějších bezrámových systémů. Protipožární sklo POLFLAM splňuje kritéria požární odolnosti podle normy EN 1363-1 Zkoušení požární odolnosti. . Vyhovuje nejpřísnějším požadavkům protipožární ochrany ve všech zemích EU.