GlassGuru – sklenářská knowledge base

124
GlassGuru
GlassGuru - knowledge base, poradna, novinky ze světa skla.

Uznávaný specialista a odborník na stavební sklo Ing. Miroslav Sázovský spustil začátkem roku 2016 novou verzi nevyhledávanějšího webu v našem oboru www.sklovestavebnictvi.cz, kterou nazval GlassGuru.

Struktura webu o skle je rozdělena do tří částí: Knowledge base, Poradna, Novinky

kategorie-sklovestavebnictvi-2016

Za poslední dva roky tento web vidělo přes 1.000.000 lidí a byl využíván pro vzdělávání a udržování znalostí ve více jak 350 tuzemských a zahraničních firem.

Bude web GlassGuru stále zdarma?

Na tuto otázku nám Miroslav Sázovský odpověděl s velkým zájmem a vizí do budoucna.

Stránka GlassGuru nebude zdarma. Zatím je spuštěná v testovacím provozu a ten kdo si stihl koupit členství minulý rok, tak ho má ještě za 1690,- Kč bez DPH. Tento rok se web stane jednou z placených služeb mé kanceláře a jako součást mých vzdělávacích kurzů.

Jaký je hlavní účel tohoto nového webu?

V současnosti je na webu přes 160 článků a je propojený na všechny mé webové stránky, především na www.infoglass.cz a www.glassacademy.cz. Právě mezinárodní projekt GlassAcademy, který bude sloužit nejen stavebním inženýrům a architektům, ale i realitním kancelářím, developerům, stavebním úřadům a investorům, využívá této specializované knowledge base jako hlavního studijního materiálu.

Nebojíte se zpoplatnění webu?

Web primárně sloužil mým potřebám, jelikož neustále vyhledávání know-how, které jsem si různě ukládal na Cloudový řešení mě nenaplňovalo. Vše trvalo dlouho a nikdy jsem nemohl vyhledávat jako na Google.com, Senam.cz nebo Bing.com. Web je plný mých poznámek a lidem z mého oboru šetří tisíce hodin hledání.

Nebojím se ceny, jelikož vím, jak drahé a náročné je budovat firemní knowledge base a mít na to odpovědnou osobu. Jsou to tisíce hodin studování, čtení a navštěvování drahých mezinárodních konferencí a veletrhů. Pokud si sklenáři, inženýři a architekti uvědomí, že vznik tohoto webu je v nákladech cca 1.500.000,- Kč, tak jim nepřijde, že roční nebo jednorázová investice do know-how od 1.500,- Kč do 10.000,- Kč je příliš nákladná.

Kdo je Miroslav Sázovský

Od roku 2006 se holisticky věnuje stavebnímu sklu, které se stalo jeho vášní a koníčkem. Sklo je pro něj symbol dokonalosti. Studuje znalosti ze světové literatury a učí se od těch nejlepších v oboru. Počítá statiku skla (Více…) a provádí expertní diagnostiku poruch a vad skla (Více…). Je autorem online GlassAcademy.cz a odborným garantem internetového portálu www.infoglass.cz.

Napište svůj názor nebo dotaz

Přispěvků

PŘEHLED RECENZE
Užitečnost
Přehlednost
Rychlé hledání
Odbornost
Sdílejte
InfoGLASS
Pokud máte zájem publikovat článek nebo galerii fotografií, kontaktujte nás. Provozovatelem portálu infoGLASS je kancelář Miroslava Sázovského IČO: 74723821, DIČ: 7912122856, která zajišťuje aktuálnost obsahu a je odborným garantem jednotlivých sekcí a poradny.