Guardian Glass na Glasstec 2016

89

Guardian Glass vyzývá návštěvníky veletrhu glasstec 2016 k inspiraci

  • Expozice Guardian Glass na veletrhu Glasstec 2016 v Düsseldorfu se zaměří na estetiku i funkční vlastnosti nabízené škály skel a jejich modifikací
  • Součástí expozice bude šest metrů vysoká fasáda ze skla Guardian Clarity™ s efektem „neviditelné stěny“
  • Nové výrobky a inovativní řešení ze skla budou představeny na Glasstec 2016 na stánku A28 v hale číslo 10

Společnost Guardian Glass, přední dodavatel plochého skla pro komerční i obytné prostory, interiéry a dopravní sektor, představí své nové výrobky a inovativní řešení na veletrhu glasstec 2016, který se koná ve dnech 20. – 23. září 2016 v německém Düsseldorfu. Cílem expozice s mottem „Inspirace ve skle“ je inspirovat návštěvníky veletrhu k nové kreativitě v použití skla v exteriéru i v interiéru u obytných i komerčních budov.

„Guardian Glass nabízí jedno z nejširších a nejuniverzálnějších produktových portfolií v oboru, a to jak z hlediska estetiky, tak funkčnosti,“ vysvětluje Lance Altizer, marketingový ředitel Guardian Glass pro Evropu. „Naše produkty nabízejí mnoho vlastností a možností, jež jsou zdrojem inspirace pro architekty a designéry při vytváření budov s vynikajícím vzhledem. A právě inspirace je hlavním tématem naší expozice na výstavě glasstec 2016.“

Návštěvníci expozice společnosti Guardian, která bude umístěna na stánku A28 v hale 10, budou mít možnost na vlastní oči vidět, jak důležitou roli může hrát vysoce funkční sklo Guardian při vytváření vizuální identity budov, rodinných domů i vnitřních prostor.

Efekt neviditelného skla Guardian Clarity™

Zvláště působivá ukázka toho, jak lze pomocí skla a technologie pokovení od společnosti Guardian dosáhnout různých efektů, je šest metrů vysoká konkávní fasáda, která je postavena speciálně pro tuto výstavu. Čtyři ohýbané panely na skleněné stěně jsou vyrobeny z ultračirého plaveného skla Guardian UltraClear™ s řadou vysoce funkčních povlaků, které propůjčují jednotlivým panelům různou úroveň vzhledu a odrazivosti – od „neviditelného skla“ Guardian Clarity až po téměř diamantový vzhled Guardian SunGuard® HD Diamond 66. V případě architektonických návrhů zasklení, kde je potřeba vyšší propustnost světla s menším odrazem, dává antireflexní sklo Guardian Clarity architektům volnost vytvářet budovy, které se liší od ostatních.

Sklo Guardian Clarity je vhodné pro jakékoliv použití, kde je nadměrný odraz světla na obtíž – od hotelových lobby, salónků pro pasažéry na letišti nebo zasklené tribuny na sportovním stadionu po jakékoliv obytné či komerční budovy s úchvatným výhledem.

Guardian System TEA pro rychlejší a spolehlivější smaltování hran a přesahů
Další inovace, kterou společnost Guardian představí na výstavě glasstec, je Guardian System TEA (True Edge Application), což je unikátní technologie, která snižuje čas potřebný k smaltování hran a přesahů skel s povlaky Guardian určenými k tepelnému opracování. Tato technologie je rychlejší a spolehlivější než konvenční metody a produkuje perfektně rovnoměrný povrch s dokonalým vzhledem smaltované hrany skla s funkčním pokovením. Pracovní postup je výrobně velmi efektivní a zkracuje dodací dobu u skel pro strukturální zasklení.

Oznámení vítězů soutěže Student Design Challenge

Společnost Guardian využije příležitosti výstavy glasstec 2016 i k vyhlášení vítězů studentské designové soutěže, která byla zaměřena na rozvinutí inovačního potenciálu antireflexního skla Guardian Clarity™. Studenti designu po celém světě byli vyzváni k tomu, aby vytvořili nové a kreativní návrhy v použití antireflexního skla v domácích interiérech, na pracovištích a na veřejných akcích. Více informací o této soutěži a vítězné návrhy naleznete na stránkách www.guardiandesignchallenge.com.

Pro více informací o expozici společnosti Guardian na výstavě glasstec 2016 ještě před jejím začátkem nebo ke sjednání schůzky s odborníkem společnosti Guardian během výstavy navštivte stránky www.guardianglasstec.com.

Guardian Glass vystavuje v hale 10 na stánku A28 na veletrhu glasstec ve dnech 20. až 23. září 2016 v německém Düsseldorfu. Pro další informace navštivte www.guardianglasstec.com.

VIAPRAM Consulting
Sdílejte
Předchozí článekGuardian Automotive představil nový tým a novou strategii
Další článekVlastnosti skel – PRESS GLASS EDU
Guardian Česká republika
Guardian je globální výrobce plochého skla, hotových výrobků ze skla, izolace ze skelných vláken a dalších stavebních materiálů pro komerční a rezidenční stavby. Vedení společnosti sídlí v Auburn Hills v americkém státě Michigan. Součástí společnosti je i SRG Global Inc., která je jedním z největších globálních dodavatelů vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilní průmysl. Díky vlastnímu výzkumu v Science & Technology Center udává Guardian inovační trendy v technologii nanášení tenkých povlaků z ušlechtilých kovů na sklo magnetronovou metodou a v dalších vyspělých technologiích. Guardian spolu s dceřinými společnostmi a pobočkami zaměstnává 18 000 lidí ve výrobních podnicích v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Asii, Africe a na Blízkém a Středním východě. Guardian Česká republika Michal Hronský e-mail: mhronsky@guardian.com Radek Matyáš e-mail: rmatyas@guardian.com