Létající Bostik billboard

70

O 250 metrech čtverečních zobrazení nové grafické identity ve vzduchu se hodně hovoří a Bostik jasně ukázal, že, pokud jde o výkon, tak limit je v oblacích. Zcela nově rebrandované letadlo Boeing 737-800, mezinárodní výrobce lepidel pro průmysl, stavebnictví a spotřebitele Bostik, slavnostně představil na tiskové konferenci, konané v pondělí 22. června 2015 na pařížském letišti Orly.

Výrobce lepidel a tmelů Bostik i její mateřská společnost Arkema budou, tuto pozornost silně přitahující a celoevropskou kampaň, používat k propagaci jejich odborné znalosti v oblasti letectví a materiálů používaných výrobci letadel, kdy veškeré používané materiály musí být navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky tohoto průmyslového odvětví.

Díky této 250 metrů čtverečních létající reklamě společnost Bostik očekává zvýšení povědomí o značce mezi zákazníky, stejně jako podporu své účasti na trzích napříč Evropou, kdy kampaň nabízí jedinečnou příležitost jednotného a přeshraničního představení nové vizuální identity Bostik.

„Bostik letadlo“ bude létat do 47 míst Evropy ve 20 zemích, s frekvencí dvou zpátečních letů denně až do konce listopadu 2015. Celkem letadlem Bostik bude během následujících 6 měsíců cestovat 145,000 pasažérů a milióny ostatních jej budou mít možnost obdivovat na hlavním uzlu jižní části letiště Orly Sud během čekání na svůj let.

O společnostech Bostik a Arkema 
Bostik je od února 2015 součástí společnosti Arkema a jeho podíl na skupině představuje 25%. Bostik je přední světový specialista výroby lepidel pro průmysl, stavebnictví a spotřebitele a již více než 125 let vyvíjí inovativní lepicí systémy, které jsou stále chytřejší a přizpůsobivější, čímž usnadňují každodenní život. Od kolébky do kanceláře, či doma nebo v zaměstnání. S výrobky se sloganem Bostik smart adhesives se setkáte všude. S obratem 1,5 mld. € v roce 2014 společnost zaměstnává 4,900 pracovníků a je aktivní ve více než 50 zemích.

Sdílejte
Předchozí článekVakuové manipulátory HH-Intellitech
Další článekOhýbaná skla – výrobní tolerance
Bostik CZ
Bostik je přední světový výrobce lepidel a tmelů pro klíčové segmenty průmyslu, stavebnictví a koncové spotřebitele. Již více než 125 let inovuje a vyvíjí produkty, které usnadňují náš každodenní život. Společnost působí ve více než 50 zemích světa, kdy při počtu 4.800 zaměstnanců, dosáhla v roce 2012 obratu ve výši 1,6 miliardy €. Distributor Bostik v České republice ANVI TRADE s.r.o., Bečovská 1273/1, 104 00 Praha – Uhříněves, Stran získání bližších informací se obracejte na Pavla Malinského, e-mail: malinsky.pavel@anvitrade.cz, tel.: +420 602 202 311.