Nové stránky SaintGobain

212
Nové stránky Saint-Gobain

Zobrazit nový web Sain-Gobain

Od konce loňského roku je korporátních webových stránkách saint-gobain-glass.com k dispozici česká mutace. Zadáním adresy http://cz.saint-gobain-glass.com/ se dostanete přímo na stránky v českém jazyce.

Na těchto moderních a přehledných stránkách naleznete veškeré informace o produktech rozdělených do třech základních kategorií – skla pro bytovou výstavbu, fasádní skla a skla pro interiéry.

V produktové sekci jsou všechny výrobky, které společnost SaintGobain nabízí na českém trhu, seřazeny abecedně s veškerými technickými informacemi.

Sekce „Ke stažení“ obsahuje důležité odkazy na mobilní aplikace:

Zde si můžete také stáhnout zákaznickou verzi kalkulačního softwaru:

Dále v sekci „Ke stažení“ jsou odkazy na CE certifikáty, na EPD certifikáty a brožury či datové listy v .pdf formátu.

Zobrazit nový web Sain-Gobain

V sekci „Informace pro konečně uživatele“ jsou pak pro Vaše zákazníky či pro konečné spotřebitele srozumitelně vysvětleny jednotlivé funkce izolačních skel.

Webové stránky budeme pravidelně doplňovat o novinky, které se objeví na banerech na první stránce.

PŘEHLED RECENZE
Moderní design
Přehlednost a uživatelnost
Užitečnost
Aktuálnost
Srozumitelnost obsahu
Mobilní aplikace
ZDROJSaint-Gobain Glass
Sdílejte
Předchozí článekDovolený průhyb skla
Další článekJen pro zvané hosty – Nevšímal a.s.
Saint-Gobain Glass
Jako největší výrobce skla v Evropě a přední světový výrobce skel s povlakem disponuje Saint-Gobain Glass širokým sortimentem vysoce kvalitních výrobků. Saint-Gobain Glass má v České republice více jak 20 let obchodní kancelář. Produkty Saint-Gobain Glass jsou do ČR téměř výhradně dodávány z výrobních závodů v Německu. V Německu provozuje Saint-Gobain Glass čtyři závody na výrobu plaveného skla s plně automatickými vanami: v Herzogenrathu, Köln-Porzu, Stolbergu s v saském Torgau. Každý z těchto závodů vyrobí denně až 750 t skla. Při průměrné tloušťce skla 4mm to odpovídá ploše více než devíti fotbalových hřišť. Toto plavené sklo, nazývané také jako základní sklo, je zpracováno na multifunkční skla pro automobilový a solární průmysl a pro stavební trh. Kromě závodů na výrobu plaveného skla provozuje Saint-Gobain Glass v Mannheimu již od roku 1853 největší závod na výrobu litého skla v Evropě. Kontakt: Libor Moc, tel.: +420 724 053 751, email: Libor.Moc@saint-gobain.com