POLFLAM – Nejmodernější kalící pec

740

NOVÁ INVESTICE SPOLEČNOSTI POLFLAM NEJMODERNĚJŠÍ KALÍCÍ PEC – TŘÍDA PREMIUM PRO SKLENĚNÉ TABULE IMPOZANTNÍCH ROZMĚRŮ

Společnost POLFLAM se od svých počátků systematicky věnuje rozšiřování svého strojového parku a zdokonalování výrobních technologií. Nejnovější investicí je kalící pec na sklo od renomované firmy Mappi.

Byla instalována ve výrobním závodě v Runowě u Varšavy. Nová pec umožní zvýšení objemu výroby protipožárního skla určeného pro evropský trh.

Moderní a vysoce výkonná pec ATS Eco Convection je koncipována pro kalení velkorozměrových skleněných tabulí, skla float a funkčních skel různých tlouštěk. Společnost POLFLAM tak bude moci nabízet skla impozantních rozměrů (používaná například pro efektní interiérové protipožární prosklení) a zároveň plně kontrolovat kvalitu skla v každé etapě výroby.

Součástí vybavení zařízení je mimo jiné inovační systém Touch, který monitoruje proces kalení a ukládá údaje o zpracování všech šarží výrobku. Systém GHBS zase zajišťuje rovnoměrné rozložení teplot, které je nezbytné pro dosažení nejvyšší kvality skla – zejména v případě velkorozměrových tabulí.

Sklo vycházející z pece je zcela bez deformací, změn barevného odstínu, má jednolitou strukturu a vyrovnaný povrch. Vyznačuje se také vyšší odolností proti mechanickému poškození a působení extrémních teplot. K investici vedl rostoucí zájem trhu o protipožární sklo POLFLAM – výrobek nejvyšší kvality uzpůsobený individuálním požadavkům zákazníků, nabízený v dostupných cenách. Díky tomu budeme moci nejen dále rozvíjet výrobu a prodej, ale také výrazně zkrátit realizační lhůty objednávek.

ZDROJPolflam
Sdílejte
Předchozí článekVitrum 2015
Další článekŠkolení – Izolační skla
POLFLAM - Protipožární skla
Společnost POLFLAM nabízí protipožární sklo k všestrannému použití ve všech třídách požární odolnosti: EI 30, EI 60, EI 90, EI 120 a EI 180. Je také jediným světovým výrobcem protipožárního ohýbaného skla. Sklo POLFLAM je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Lze ho osazovat do každého typu protipožárních oken a dveří, do sádrokartonových stěn a také do stále rozšířenějších bezrámových systémů. Protipožární sklo POLFLAM splňuje kritéria požární odolnosti podle normy EN 1363-1 Zkoušení požární odolnosti. . Vyhovuje nejpřísnějším požadavkům protipožární ochrany ve všech zemích EU.