Rozšíření výrobních kapacit, sortimentu, dostupných velikostí tabulí a vývoj nástrojů usnadňujících volbu zasklení – to jsou příklady inovací PRESS GLASS, jejichž úkolem je podpořit zvýšení konkurenceschopnosti odběratelů.

Firma přizpůsobila své výrobní linky, aby mohla vyrábět mj. zdvojené skleněné tabule s tepelně tvrzeným, vrstveným sklem nebo také s digitálním potiskem ve velikosti až 7000 x 3200 mm. Podnik zavedl také mobilní inovace, které usnadňují volbu skleněných tabulí a zaručují rychlý a jednoduchý náhled do jejich podrobných parametrů a přístup k prohlášení o vlastnostech CE pro dodávané výrobky.

Větší velikosti skleněných tabulí v nabídce PRESS GLASS jsou odpovědí na trendy ve stavebnictví a rostoucí popularitu stále větších skleněných ploch bez sloupků.

„Novým standardům jsme přizpůsobili prakticky každý typ výrobní linky v našem závodě v Radomsku. Všechno kvůli tomu, abychom mohli vyrábět skleněné tabule o velikosti až 7000 x 3200 mm. Projektanti dnes stále častěji navrhují využití velkých nedělených zasklených ploch” – říká Gerard Plaze z propagačního oddělení PRESS GLASS.

Neustále rozšiřujeme také katalog výrobků nabízených společností. Např. v oboru zvukotěsných skleněných tabulí byl počet výrobků zvýšen na téměř 80. Jen během několika posledních měsíců byla nabídka rozšířena o 20 dalších typů. Nabídka skleněných tabulí se solární kontrolou je portfoliem, které se skládá z produktů všech největších výrobců plochého skla. Díky tomu jsme schopni poskytovat objektivní technické poradenství.