Protipožární strop se sklem

137

PROTIPOŽÁRNÍ STROP SE SKLEM POLFLAM F – ESTETIKA A BEZPEČNOST DÍKY MODERNÍ TECHNOLOGII

Protipožární strop se sklem FR Floor od firmy FR Solutions se sklem POLFLAM F je na trhu stavebního skla jedinečným produktem. Umožňuje dokonalé osvětlení interiéru denním světlem a zároveň v případě požáru zajišťuje uživatelům stavby maximální ochranu. Je to zajímavé a originální řešení, které se vyznačuje funkčností a estetickou hodnotou.

Projektanti mohou popustit uzdu fantazii. Skleněné panely POLFLAM F můžeme dodat v různých geometrických tvarech, jejichž velikost nepřesáhne obdélník s maximálními rozměry 2200 x 1650 mm. Tloušťka skla v závislosti na výše uvedených formátech činí od 46 do 62 mm.

Systém protipožárních stropů FR Floor firmy FR Solutions využívá veškeré přednosti protipožárního skla POLFLAM. Panely systému FR Floor mohou být průhledné, částečně nebo úplně neprůhledné v libovolném odstínu barevné palety RAL nebo NCS, či opatřené sítotiskem, který zdůrazní osobitý charakter projektovaného interiéru. Protiskluzová úprava povrchu navíc zajistí uživatelům budovy bezpečnost v každodenním provozu.

Protipožární skleněné stropy FR Floor splňují kritéria nosnosti, izolačních vlastností a protipožárního těsnění podle normy PN-EN 1365-2:2014. Prošly zkouškami, za něž se zaručil evropský certifikační institut a potvrdil tak nejvyšší kvalitu tohoto atraktivního produktu. Oficiální zkoušky potvrdily třídu odolnosti proti ohni EI30 a EI60.

Sdílejte
Předchozí článekBezrámové protipožární příčky
Další článekAntireflexní sklo Clarity na fasády
POLFLAM - Protipožární skla
Společnost POLFLAM nabízí protipožární sklo k všestrannému použití ve všech třídách požární odolnosti: EI 30, EI 60, EI 90, EI 120 a EI 180. Je také jediným světovým výrobcem protipožárního ohýbaného skla. Sklo POLFLAM je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Lze ho osazovat do každého typu protipožárních oken a dveří, do sádrokartonových stěn a také do stále rozšířenějších bezrámových systémů. Protipožární sklo POLFLAM splňuje kritéria požární odolnosti podle normy EN 1363-1 Zkoušení požární odolnosti. . Vyhovuje nejpřísnějším požadavkům protipožární ochrany ve všech zemích EU.