Seminář – Bezpečnostní sklo – Praha

198

První termín Glass Academy Tour 2015, který se konal v Praze na téma Bezpečnostní sklo, byl v příjemném prostředí Zámeckého dvora – Hostinec u paní Magdaleny.

Semináře se účastnilo 25 účastníků z 18 firem. Hned na začátku jsme se všichni seznámili a předali vizitky a pak začali probírat souvislosti bezpečnostní a povinností dodavatelů ve shodě se stavebním a živnostenským zákonem.

Každý účastník dostal jednoduché tabulky, kde se navrhuje sklo podle jednotlivých užitných kategorií dle ČSN EN 1991-1-1. Na obrázku jsme si vysvětlili jak postupovat, když je sklo od podlahy až ke stropu a na co si dát pozor, když se mluví o odolném skle.

Semináře se účastnily firmy:

Napište svůj názor nebo dotaz

Přispěvků

Sdílejte
Miroslav Sázovský
Od roku 2006 se holisticky věnuji stavebnímu sklu, které se stalo mou vášní a koníčkem. Sklo je pro mne symbol dokonalosti. Studuji znalosti ze světové literatury a učím se od těch nejlepších v oboru. Počítám statiku skla (Více...) a provádím expertní diagnostiku poruch a vad skla (Více...). Jsem autorem online GlassAcademy www.glassacademy.cz a odborným garantem internetového portálu Infoglass.cz. Pokud si o mě chcete dozvědět více, tak se podívejte do mého životopisu životopis.