Společnosti ANVI TRADE s.r.o., distributor lepidel a tmelů Bostik a EWCOO s.r.o., distributor distančních rámečků Super Spacer srdečně zvou výrobce izolačních skel a sklenářské firmy na seminář výroby izolačních skel flexibilními distančními rámečky Super Spacer a hot melt butylovým tmelem Bostik.

Seminář se uskuteční ve středu 13. ledna 2016 ve školicím centru ANVI TRADE s.r.o., Bečovská 1273/1, 104 00  Praha 10 – Uhříněves.

Od 9:00 do 16:00 hodin je pro Vás připraven cyklus přednášek a praktických ukázek výroby izolačních dvoj- a trojskel s využitím celosvětově nejrychleji rostoucí technologie, kterou reprezentují distanční rámečky Super Spacer a vnější tmelení hot melt butylovým tmelem.

Za dodavatele EWCOO s.r.o. Vám nekovové distanční rámečky Super Spacer představí pan Andrej Titov, jednatel společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Historií a vývojem hot melt butylových tmelů Vás provede pan Mike Moran, obchodní ředitel firmy Bostik z divize výroby stavebních materiálů. Pan Mike Moran, vystudovaný chemik, je specialistou firmy Bostik právě pro segment výroby izolačních skel a je již více než 20 let odpovědný za globální obchod, technické poradenství a marketing.

Seminář výroby izolačního

Po pauze na oběd bude odpolední část semináře věnována praktickým ukázkám rychlé a efektivní výroby izolačních skel s možností „osahání si“ dané technologie každým účastníkem. Bližší informace o představované technologii naleznete na www.superspacer.cz.

Účast na semináři je, včetně občerstvení a dokumentace k představovaným výrobkům, zdarma. Těšíme se na Vaši účast a děkujeme za včasné odeslání přihlášky!

skoleni-bostik-super-spacer-13-1-2016_002

Praktický seminář pro sklenáře

Získáte know-how přímo od výrobců a jejich distributorů. Osobně si budete moci vyzkoušet tmelení izolačního skla pomocí tmelů hot melt a super spacer rámečků.