Školení 19.5.2016 – Nejčastější poruchy izolačního skla

160
Tepelný šok skla vlivem částečného zastínění

Termín konání: 19.5.2016
Místo: Brno, Králova 9
Lektor Ing. Miroslav Sázovský
Cena: 5750,- Kč bez DPH

90% poruch a vad izolačního skla je způsobeno chybou z neznalosti návrhu nebo montáže

Projektanti nedefinují bezpečnostní, funkční a jakostní požadavky na izolační skla. Dodavatelé neznají výrobní normy sklenářů. Chyby v návrhu a montáži způsobují poruchy v hodnotách stovek tisíc korun. Nic z toho se nemusí stát, stačí mít návod a patřičné znalosti. Předám vám praktický vhled do celé problematiky, abyste chápali celek.

Na školení vás naučím těch 20 % nejdůležitějších znalostí v oblasti navrhování izolačního skla a předám vám postupy správné tvorby zákonné dokumentace, návody na řešení reklamací a zkušenosti z praxe, které vám přinesou 80 % úspor z chyb z neznalosti. Ze školení odejdete s jasnou strukturou a systémem práce, který můžete ihned začít uvádět do praxe. Stanete se specialisty na sklo.

 

Napište svůj názor nebo dotaz

Přispěvků

Sdílejte
Miroslav Sázovský
Od roku 2006 se holisticky věnuji stavebnímu sklu, které se stalo mou vášní a koníčkem. Sklo je pro mne symbol dokonalosti. Studuji znalosti ze světové literatury a učím se od těch nejlepších v oboru. Počítám statiku skla (Více...) a provádím expertní diagnostiku poruch a vad skla (Více...). Jsem autorem online GlassAcademy www.glassacademy.cz a odborným garantem internetového portálu Infoglass.cz. Pokud si o mě chcete dozvědět více, tak se podívejte do mého životopisu životopis.