Společnost Guardian Glass přechází plně k výrobě plaveného skla Guardian ExtraClear®

118

Společnost Guardian Glass v reakci na pokračující trendy větší průhlednosti skla dokončila ve všech svých výrobních kapacitách v kontinentální Evropě přechod na výrobu velmi čirého plaveného skla Guardian ExtraClear® a na jeho použití na výrobu následných produktů ze skla. V důsledku toho se sklo Guardian ClimaGuard® Premium2 stalo standardním izolačním sklem Guardian s hodnotou Ug 1,1 pro použití v rezidenčním segmentu v tomto regionu.

Sklo Guardian ExtraClear nabízí vyšší propustnost světla a přirozenější a neutrálnější barvu v široké řadě aplikací. Lze jej zpracovávat, vrstvit, lakovat, řezat a tepelně zpracovat (kalit) jako obyčejné plavené sklo.

Guardian ClimaGuard Premium2 nabízí výjimečně vysokou úroveň přenosu světla, díky čemuž je obzvláště vhodné do izolačních trojskel, kde v kombinaci s vysokými tepelnými zisky ze slunečního záření vytváří příjemné vnitřní prostředí.

Napište svůj názor nebo dotaz

Přispěvků

ZDROJPRAM Consulting
Sdílejte
Guardian Česká republika
Guardian je globální výrobce plochého skla, hotových výrobků ze skla, izolace ze skelných vláken a dalších stavebních materiálů pro komerční a rezidenční stavby. Vedení společnosti sídlí v Auburn Hills v americkém státě Michigan. Součástí společnosti je i SRG Global Inc., která je jedním z největších globálních dodavatelů vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilní průmysl. Díky vlastnímu výzkumu v Science & Technology Center udává Guardian inovační trendy v technologii nanášení tenkých povlaků z ušlechtilých kovů na sklo magnetronovou metodou a v dalších vyspělých technologiích. Guardian spolu s dceřinými společnostmi a pobočkami zaměstnává 18 000 lidí ve výrobních podnicích v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Asii, Africe a na Blízkém a Středním východě. Guardian Česká republika Michal Hronský e-mail: mhronsky@guardian.com Radek Matyáš e-mail: rmatyas@guardian.com