Společnost Guardian Glass přechází plně k výrobě plaveného skla Guardian ExtraClear®

270

Společnost Guardian Glass v reakci na pokračující trendy větší průhlednosti skla dokončila ve všech svých výrobních kapacitách v kontinentální Evropě přechod na výrobu velmi čirého plaveného skla Guardian ExtraClear® a na jeho použití na výrobu následných produktů ze skla. V důsledku toho se sklo Guardian ClimaGuard® Premium2 stalo standardním izolačním sklem Guardian s hodnotou Ug 1,1 pro použití v rezidenčním segmentu v tomto regionu.

Sklo Guardian ExtraClear nabízí vyšší propustnost světla a přirozenější a neutrálnější barvu v široké řadě aplikací. Lze jej zpracovávat, vrstvit, lakovat, řezat a tepelně zpracovat (kalit) jako obyčejné plavené sklo.

Guardian ClimaGuard Premium2 nabízí výjimečně vysokou úroveň přenosu světla, díky čemuž je obzvláště vhodné do izolačních trojskel, kde v kombinaci s vysokými tepelnými zisky ze slunečního záření vytváří příjemné vnitřní prostředí.

ZDROJPRAM Consulting
Sdílejte
Předchozí článekGuardian System TEA – Smaltování hran
Další článekGuardian Glass představil nové kalitelné lakované sklo
Guardian Česká republika
Guardian je globální výrobce plochého skla, hotových výrobků ze skla, izolace ze skelných vláken a dalších stavebních materiálů pro komerční a rezidenční stavby. Vedení společnosti sídlí v Auburn Hills v americkém státě Michigan. Součástí společnosti je i SRG Global Inc., která je jedním z největších globálních dodavatelů vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilní průmysl. Díky vlastnímu výzkumu v Science & Technology Center udává Guardian inovační trendy v technologii nanášení tenkých povlaků z ušlechtilých kovů na sklo magnetronovou metodou a v dalších vyspělých technologiích. Guardian spolu s dceřinými společnostmi a pobočkami zaměstnává 18 000 lidí ve výrobních podnicích v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Asii, Africe a na Blízkém a Středním východě. Guardian Česká republika Michal Hronský e-mail: mhronsky@guardian.com Radek Matyáš e-mail: rmatyas@guardian.com