Vakuové dvojsklo – NSG Spacia™ 21

427

Společnost NSG Group na svých webových stránkách uveřejnila článek, o vakuovém dvojsklu NSG Spacia™ 21, které se čím dál víc využívá v nízkoenergetických domech v Japonsku.

Vakuové dvojsklo

Vakuové dvojsklo NSG Spacia™ 21 se skládá z vakuového zasklení Spacia ™ a skla s nízkoemisivním low-e  povlakem. Tloušťka vakuového dvojskla je pouhých 21 mm a má součinitel prostupu tepla jen Ufactor = 0,7 W/m²K.

Pro srovnání má vakuové dvojsklo:

  • stejnou tepelnou izolaci jako 50 mm tepelné izolace,
  • dvojnásobnou tepelnou izolaci než standardní dvojsklo,
  • o 30% lepší tepelnou izolaci než trojsklo.
Vakuové dvojsklo
Vakuové dvojsklo
ZDROJNSG Group
Sdílejte
Předchozí článekCo je izolační sklo podle ČSN EN 1279
Další článekPRESS GLASS MOBILE – inovační zlepšení
Skupina NSG Group
Skupina NSG Group je jedním z největších světových výrobců skel a zasklívacích systémů ve třech hlavních oblastech podnikání: automobilovém, stavebním a technickém skle. Úsek automobilových skel dodává původní zařízení, poprodejní náhrady a specializované trhy dopravy zasklívání. Stavební úsek dodává sklo pro použití ve stavebnictví a v solární energii. Výrobky technického skla zahrnují velice tenká skla pro displeje, čočky a světlovody pro tiskárny, dále pak skleněná vlákna, používaná v bateriových oddělovačích a v rozvodových řemenech strojů. Máme významné tržní podíly na většině trhů stavebních a automobilových výrobků na celém světě, s širokým geografickým dosahem, což nám umožňuje vyhovět zákazníkům, jejichž činnosti, obzvláště v případě původního vybavení pro automobily, jsou ve stále větší míře globální. Ze zeměpisného hlediska se 41 % prodejů Skupiny uskutečňuje v Evropě, 29 % v Japonsku a 13 % v Severní Americe, přičemž zbývajících 17 % se generuje hlavně v Jižní Americe, Číně, jihovýchodní Asii a v Rusku.